poniedziałek, 22 lutego 2016

Equalan Pharma Agran Oil - perfekcyjna pielęgnacja twarzy

Od kilku tygodni testuję kremy Equalam Pharma GlySkinCare z serii Argan Oil : do twarzy i pod oczy.Stosuje jak sugeruje producent na swojej stronie KLIK i KLIK2 regularnie rano i wieczorem.

I szczerze Wam powiem efekty są widoczne gołym okiem :)

Najpierw producent:

Teraz składy:

A teraz ja:

Kremy są naprawdę bardzo dobre. Nadają sie do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.Krem do twarzy stosowany na noc sprawia, że rano skóra twarzy jest promienne, wypoczęta, świeża. Miękka, wyraźnie nawilżona. Stosowany z kolei rano bardzo dobrze współpracuje z produktami do makijażu: podkład się nie roluje, łatwo nakłada, gąbką do nakładania jakby sunie po twarzy.Krem pod oczy świetnie nawilża delikatne okolice oczu, rozjaśnia ewentualne niewielkie sińce pod oczami, redukuje zmęczenie skóry pod oczami, leciutko spłyca drobne zmarszczki. Skóra jest miękka, promienna, gładziutka, wypoczęta, widać nawilżenie.


Obydwa kremy dobrze sie aplikują . Maja trochę różne konsystencje: pod oczy jest bardziej zbity, gęstszy, natomiast do twarzy lekki. Nie zmienia to faktu, że obydwa szybko się wchłaniają, nie pozostawiając przy tym filmu na twarzy i lepkiej warstwy. Może trochę wersja pod oczy ale nie jest to uciążliwe i przeszkadzające w dalszych zabiegach pielęgnacyjnych czy makijażu.Dla mnie produkty bezzapachowe - nie wyczuwam nic, ale też mi to w niczym nie przeszkadza.

Opakowania to miękkie tubki różniące się pomiędzy sobą oprócz gramatury również aplikatorami.

O całej serii poczytacie : TUTAJ
Dostępność sprawdzicie : TUTAJ

Polecam :)

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze. Bardzo proszę o podpisywanie siępod nimi.

Komentarze typu "Anonimowy" będą usuwane - trollom internetowym dziękuję.

Pozdrawiam