piątek, 12 lutego 2016

SVENSKA VITAMINER - suplementów część 3.

Dziś zajmiemy się Maxi Slim Fat Blocker.

Maxi Slim Fat Blocker przeznaczony jest dla osób, które w swojej diecie powinny ograniczyć tłuszcz zawarty w spożywanych pokarmach, z tendencją do przybierania na wadze, odchudzających się. Zawarty w suplemencie opatentowany błonnik NeOpuntia posiada unikalne właściwości lipofilne, czyli przyciągania i wiązania tłuszczów ze spożytych pokarmów w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu redukuje kaloryczność posiłków, zmniejsza apetyt oraz wspiera kontrolowanie wagi. Zastosowanie Maxi Slim Fat Blocker nie tylko przyspieszy utratę wagi i ułatwi jej utrzymanie, ale także korzystnie wpłynie na profil lipidowy krwi. Opisane właściwości zostały potwierdzone przeprowadzonymi badaniami.O 28% lepsze efekty niż bez suplementacji

Dzięki wiązaniu tłuszczu, przy tym samym nakładzie pracy osiągniesz znacząco lepsze rezultaty niż w przypadku samego zrównoważonego żywienia. Przy zastosowaniu preparatu około 1/3 spożytego tłuszczu jest odporna na działanie enzymów trawiennych i zostaje wydalona z organizmu, dzięki czemu nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej.

Siła z natury
Maxi Slim Fat Blocker zawiera wyjątkowy błonnik NeOpuntia, który jest surowcem roślinnym i działa naturalnie bez negatywnych skutków.

Zachowana przyjemność z jedzenia
Dzięki zastosowaniu Maxi Slim Fat Blocker nie musisz całkowicie zrezygnować z tłuszczu, dzięki któremu posiłki będą bardziej sycące, smaczniejsze, żywienie mniej monotonne, a apetyt i ochota na przekąski mniejsze.

Redukcja kaloryczności posiłków
Dzięki zmniejszeniu wchłaniania tłuszczu w przewodzie pokarmowym Maxi Slim Fat Blocker zmniejsza kaloryczność spożywanych posiłków. W ten sposób nie tylko nie dochodzi do tworzenia się zapasów tkanki tłuszczowej, ale również zwiększa się deficyt energii pochodzącej z posiłku, co pomaga spalać posiadaną tkankę tłuszczową.

Kontrola cholesterolu
Maxi Slim Fat Blocker pozytywnie wpływa na profil lipidowy krwi, przyczynia się do podniesienia poziomu dobrego cholesterolu HDL i obniżenia poziomu złego cholesterolu LDL. Działanie to jest korzystne zwłaszcza gdy spożywamy niezdrowe tłuszcze nasycone zawarte np. w mięsie czy słodyczach.

Łatwiejsza kontrola wagi
Preparat Maxi Slim Fat Blocker pomoże kontrolować wagę osobom z tendencją do odkładania tkanki tłuszczowej. Może być stosowany przez długi czas. Doskonale sprawdza się również przy okazjonalnych obfitych posiłkach jak obiady rodzinne, wesela, święta.

Suplement diety Maxi Slim Fat Blocker zawiera w swoim składzie opatentowany błonnik lipofilny NeOpuntia pozyskiwany z liści opuncji figowej.
Jego właściwości zostały udokumentowane badaniami naukowymi przeprowadzonymi na osobach cierpiących na zaburzenia metaboliczne tj zaburzenia profilu lipidowego krwi, podwyższony poziom glukozy na czczo, podwyższone ciśnienie krwi oraz otyłość.

Udowodnione, że NeOpuntia:

  • wiąże tłuszcz w stale nierozpuszczalne kompleksy
  • ogranicza nawet o 28% wchłanianie w przewodzie pokarmowym tłuszczów zawartych w pożywieniu
  • redukuje kaloryczność spożywanych posiłków
  • zawiera dwie frakcje opatentowanego błonnika NeOfiber i NeOmicel
  • pęcznieje w przewodzie pokarmowym
  • hamuje apetyt
  • ułatwia kontrolę i utratę wagi
  • korzystnie wpływa na profil lipidowy krwi


NeOpuntia jest w 100% naturalnym, ekologicznym składnikiem, nie zawiera GMO ani alergenów. Liście opuncji figowej poddawane są łagodnym procesom bez zastosowania rozpuszczalników i czynników chemicznych, co warunkuje jego wysoką jakość i optymalną skuteczność.

Jutro zapraszam na "moje" podsumowanie :)

Suplementy Maxi Slim Svenska Vitaminner możecie kupić TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze. Bardzo proszę o podpisywanie siępod nimi.

Komentarze typu "Anonimowy" będą usuwane - trollom internetowym dziękuję.

Pozdrawiam