czwartek, 28 kwietnia 2016

Jonizatory wody- potrzebne czy nie?

Żyjemy w takich czasach, że większość otaczającego nas świata jest w jakiś sposób skażona i zanieczyszczona.

Powietrze i woda. Dwa podstawowe dla życia aspekty. Rzec nawet można produkty. Bez żadnego z tej dwójki nie przeżyjemy.

Niestety jeżeli chodzi o powietrze to ogólne, na zewnątrz to wiele nie poradzimy, zwłaszcza jak żyjemy w wielkim mieście, przemysłowym zresztą z wszechobecnym smogiem, spalinami i hałasem. Zazdroszczę osobom mieszkającym albo w małych miejscowościach, albo na wsi.. Fakt może wszędzie daleko i nie wszystko jest na wyciągniecie ręki, ale za to zdrowo, bezpiecznie i cicho..

Z powietrzem nic nie zrobimy, ale z wodą możemy sobie radzić.

Firma Promedium ozoneo.pl ma wswojej ofercie między innymi jonizatory wody.Czym są owe urządzenia.


Jonizator wody to urządzenie, które za pomocą procesu elektrolizy wody oddziela jony dodatnie od jonów ujemnych z cząsteczki H20. W wyniku podziału powstaje woda kwaśna oraz woda alkaliczna zwana również zasadową. Wodę kwaśną której pH wynosi 5-6 stosuje się przede wszystkim do użytku zewnętrznego oraz dla celów gospodarczych. Natomiast wodę alkaliczną której pH mieści się w zakresie 7-11 używamy do bezpośredniego spożycia. Ma przyjemny smak. Woda alkaliczna jest o wiele bardziej wartościowa dla organizmu człowieka, ponieważ ma zbliżone do niego pH, neutralizuje wolne rodniki a także o wiele lepiej się absorbuje. Woda zjonizowana jest też lepiej dotleniona. Jonizator wody sprawia, że woda nabiera zdrowotnych i leczniczych właściwości.

Regularne picie wody alkalicznej poprawia samopoczucie, pomaga eliminować choroby lub minimalizować ich skutki, a sam organizm zaczyna funkcjonować znacznie wydajniej. Przyczyną większości chorób jest właśnie naruszenie równowagi kwasowo - alkalicznej organizmu, co powoduje zakwaszenie organizmu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości jonizatory wody, zarówno urządzenia naczyniowe do których nalewamy wodę do jonizacji jak również przepływowe, montowane bezpośrednio pod ujęcie wody w kuchni. Dla osób mobilnych, dużo podróżujących a jednocześnie chcących mieć zawsze pod ręką zdrową zjonizowaną wodę dostępny jest również mały przenośny jonizator wody. Proponowane jonizatory wody jonizują wodę w czasie kilku minut. Jonizator może być wyjątkowym pomysłem na prezent dla bliskich. 
I zróbmy przegląd samych jonizatorów. Oferta zawiera różnego rodzaju jonizatory, o różnych kształtach - przypominające np termos na ciepłe napoje - jak i urządzenie przypominające labolatorium.Oprócz jonizatorów wody, firma ma w swojej ofercie jonizatory powietrza do wewnątrz pomieszczeń, nawilżacze itp:

Zachęcam do odwiedzenia strony firmy ozoneo.pl i przeanalizowania produktów. Polubić można również FB Facebook i być na bieżąco z nowościami i aktualnościami .

Zapraszam w imieniu swoim i ozoneo.pl1 komentarz:

Dziękuję za komentarze. Bardzo proszę o podpisywanie siępod nimi.

Komentarze typu "Anonimowy" będą usuwane - trollom internetowym dziękuję.

Pozdrawiam